KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545174
nr 1454 5174
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 25x46cm, yttermått inklusive ram: 36x57cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:43:52
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr